Atrakcje okolicy

Okolica kusi atrakcjami

Co warto zobaczyć niedaleko Michałowic?

1

KRAKÓW - oczywiście!

Tylko 10km, w godzinach pozaszczytowych dojeżdżamy do centrum w przeciągu 20minut. W godzinach szczytu – proszę się nie martwić - znamy skróty!

2

OJCOWSKI PARK NARODOWY I PIESKOWA SKAŁA

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Urok tego miejsca przebija wiele rozsławionych atrakcji turystycznych. Jest to nasze ulubione miejsce wypadów. Polecamy przejść całą dolinę. Można zjeść grilla w licznych ogródkach.
http://www.ojcowskiparknarodowy.pl

3

STADNINA KONI W IWANOWICACH

W przepięknej dolinie niedaleko naszego obiektu w stronę na Warszawę. Wspaniałe miejsce również na jogging, spacery, rower.
http://www.starymlyn.com.pl

4

STAWY RYBNE W MASŁOMIĄCY

Dla miłośników taaakiej ryby wędkowanie w pięknej okolicy pagórków. Niedaleko w sąsiadującej miejscowości Masłomiąca.
http://wikimapia.org/7609879/pl/Stawy-rybne

5

ZAMEK W KORZKWI

Bardzo ciekawe miejsce. Warownia rycerska z XIV w, w której znajduje się restauracja. Otoczenie Ojcowskiego Parku Narodowego-specyficzna roślinność, tajemnicza atmosfera.
http://korzkiew.pl

plan Michałowic

Gdzie zjeść w okolicy?

16

PIZZERIA LIBERO

Duże pizze za niewysoką cenę, inne dania również. Przy drodze E77. Wystrój raczej nowoczesny. Oczywiście wożą pizze na miejsce. Niedaleko przy głównej drodze E77 w stronę Krakowa (ul. Krakowska 213).
http://www.pizzalibero.pl

17

FITNESS CLUB I RESTAURACJA VIVA CLUB

Dla miłośników luzu na siłowni: kręgielnia, profesjonalna siłownia, squash, sauna. Nowoczesny, ciekawy obiekt. Z dobrej restauracji za szkłem można podziwiać piękne tereny okolicy. Położony przy głównej drodze E77 w stronę Krakowa, po lewej stronie (ul. Krakowska 213A).
http://vivasportklub.pl

18

PIZZERIA GAWĘDA

Jedna z lepszych pizzy, jakie jedliśmy. Przyjemne wnętrze z kominkiem, utrzymane w wystroju przydrożnej, swojskiej knajpki, i ogródek na zewnątrz, oczywiście wożą z dostawą na miejsce. Serwują inne dania również. Niedaleko w sąsiadującej miejscowości Masłomiąca (Masłomiąca, ul.Długa 83).
http://www.pizzeriagaweda.com

19

SMAŻALNIA RYB, ŁOWISKO PSTRĄGA

Urocze miejsce położone w ogrodzie z licznymi stawami i oczkami wodnymi położone w dolinie, niedaleko naszego obiektu, blisko E77 w stronę Warszawy (ul. Wilczkowice 49). Pyszny pstrąg!
http://osadajurajska.pl

20

RESTAURACJA POD SMOKIEM

Swojskie jedzenie. Niedaleko naszego obiektu, w stronę Warszawy (ul. Cichy Kącik 2).
http://restauracjapodsmokiem.pl

Sport i rekreacja w okolicy

17

FITNESS CLUB I RESTAURACJA VIVA CLUB

Dla miłośników luzu na siłowni: kręgielnia, profesjonalna siłownia, squash, sauna. Nowoczesny, ciekawy obiekt. Z dobrej restauracji za szkłem można podziwiać piękne tereny okolicy. Położony przy głównej drodze E7 w stronę Krakowa, po lewej stronie (ul. Krakowska 213A).
http://vivasportklub.pl

21

KLUB JAZDY KONNEJ SZARY W MICHAŁOWICACH

Jeśli jesteś miłośnikiem koni i widoków – zapraszamy na przepięknie położony na zboczu, nad centrum Michałowic ośrodek jazdy konnej – zawody cały sezon, treningi, rumaki w boxach. Klub uważany jest za najlepszy w Polsce. Również wyjątkowe miejsce na relax. Piękne jak konie w galopie! (ul. Krakowska 131).
http://www.kjkszary.pl